Warsaw Pack Targi Opakowań 2024

 

Warsaw Pack Targi Opakowań IX to już historia!

W dniach 23-25.04.2024r po raz kolejny mieliśmy okazję uczestniczyć wraz z naszym partnerem biznesowym Davemar na targach.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko. Było to dla nas niezwykle cenne doświadczenie, pełne fascynujących rozmów i zawartych biznesowo znajomości 🤝💼.

Mamy nadzieję, że nasze spotkania z Wami przyniosą owocne rezultaty w postaci nowych współprac i korzyści dla obu stron.

Do zobaczenia za rok na kolejnej edycji❗🎉

Dziękujemy jeszcze raz i pozdrawiamy.

TARGI RemaDays WARSAW 2024

 

Byliśmy obecni na tegorocznych targach RemaDays Warsaw 2024, które odbywały się w dniach 30.01 – 02.02.2024.

Każda rozmowa z potencjalnymi kontrahentami i klientami była bardzo owocna.

Do zobaczenia za rok 💪🎉!

XLII Międzynarodowy turniej bokserski o złotą rękawicę Wisły im. Teofila Kowalskiego 2023

 

16.12.2023 delegacja drukarni Polimania gościła jako sponsor na XLII międzynarodowym turnieju bokserskim o złotą rękawicę Wisły im. Teofila Kowalskiego 2023 🏆 ⭐️ 🥊

W turnieju brali udział reprezentanci 8 państw Irlandii 🇨🇮, Azerbejdżanu 🇦🇿, Mołdawi 🇦🇩, Izraela 🇮🇱 , Ukrainy 🇺🇦, Angli🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 i Słowacji 🇸🇰 i Polski 🇵🇱

Główną nagrodę Turnieju ⭐️🥊 Złotą Rękawicę Wisły otrzymał tradycyjnie junior, wychowanek Akademii Bokserskiej Libiąż Bartłomiej Środa reprezentujący BKS Skorpion Szczecin.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i do zobaczenia za rok 🥊

Morsowanie z WOŚP w Krośnie

 

W minioną niedziele mieliśmy przyjemność wziąć udział w świetnym wydarzeniu jakim było morsowanie z WOŚP w Krośnie 🙂🙂 Było dużo konkursów, zabaw dla dzieci, wielu odważnych którzy odważyli się pomimo niesprzyjającej pogody pokąpać się w Wisłoku 💪🏻 Przyjęcie zakończyło się sercem w wodzie – symbolem WOŚP ❤️

Relacja z Tymex boxing night.

 

Za nami wygrana walka Mateusza Rzadkosza na Gali Tymex boxing night, która odbyła się w piątek 21.05.2021 r. Było to dla nas wielkie wydarzenie jako sponsora i przyjaciela Mateusza.

Przeżyjmy to jeszcze raz. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tego emocjonującego dla nas wieczoru.

Wkrótce zapraszamy na wywiad z Mateuszem w naszej firmie.